Praktiline hommikuseminar: “Üks kasulik harjumus”

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 14/01/2019
09:00 - 12:00

Location
Storytek

Categories


Hea sõber!

Kas oled huvitatud tegema midagi, mis su elu päriselt muudab? Kõlab nagu nali eks? Kuidas üks pisike asi saab sinu elu muuta? Usu mind, et saab…

Jaanuar on müstiline kuu – jõusaalid täituvad rahvaga, suhted paranevad, ühed alustavad säästmisega, teised lähevad keeltekooli ja kolmandad tantsukursustele. Kõik näib super! On ainult üks väike häiriv faktor… Küsid – mis?

See kõik on ajutine – kes väsib nädalaga, kes kuuga, kes paari kuuga. Miks see nii on? Kolmel põhjusel: esiteks võetakse ette liiga järsud ja radikaalsed muutused, teiseks puudub sul uus harjumus ja kolmandaks jäädakse oma harjumuse juurutamisega üksi. Hetkega oled vanas rajas tagasi ja lööd käega. Mis siis teha? Meil on üks pisike mõte! Teeme 14. jaanuari hommikul kolmetunnise avapaugu ühele uuele teekonnale. Nimelt räägime ja praktiseerime teemal, kuidas sinus tekib harjumus ja kuidas seda tegema jääda. Pakume sulle tugiraamistikku, et sa jõuaks harjumuse juurdumiseni välja ja ei lööks emotsionaalsel hetkel käega.

Indrek Põldvee on startupper, videoblogi “Hakkame tegutsema” looja ja ta on pikalt pusinud harjumuste juurutamise teema kallal. Ta on ettevõtetes viinud läbi mitu pilootprojekti ja lihvinud metoodikat. Tulemused on suurepärased. Täna on ta valmis, et sina ka oma elu muuta saaks. Seminar on eriti soovitatav arenevate ettevõtete juhtidele, kes soovivad tema lähenemisega tutvuda ja soovi korral pikemat programmi oma ettevõttes kasutama hakata!

Lubame, et saad:
Teadmise harjumuse jõust
Teada kõik olulise uute harjumuste kohta
Märkmiku, mis jääb sinu töövahendiks järgmiseks 90 päevaks
Hea sõbra, kelle peale loota ja kes sinu peale loodab

Kuupäev: 14.01.2018
Kestus: 9:00-12:00
Koht: Euroopa hotell Hommikuseminari hind on 29 eurot Hinna sees on hommikukohv ja märkmik
Seminari korraldab: DREAM EMPIRE OÜ
osalustasu kanna palun kontole: EE704204278610406408
Selgituseks osaleja nimi.

Vaata kutse videot siit:

 

Asukoht:
Parda 6
4 korrus
Storytek seminariruum
Parkimine: Nautica keskuse parklas 2h tasuta

Registreeru

Broneeringud on suletud

2019-01-10T12:43:50+00:0014.01.2019|