Koolitus: “SINU SISEMINE TEGEVJUHT”

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 27/04/2018
09:00 - 12:00

Location
TAO Keskus

Categories


Koolitus: “SINU SISEMINE TEGEVJUHT” 

Kutsume sind osalema ettevõtjate enesejuhtimise ja zen organisatsiooni töötoas.

27.04 tuleb Eestisse rahvusvaheline enesejuhtimse treener Anil Chandwani.

Kas oled juht või ettevõtja? Oled iseenda aja peremees? Su päev koosneb erinevatest tegevustest ja graafik on tihe. Tegevusi on palju ja erinevaid ja pea on mõtteid täis. Mõnikord tundub, et oled nagu kaardimaja, kui keegi peaks mõne kaardi ära võtma, siis vajud lihtsalt kokku? Kas see muudab sind ärevaks? Elu on kiires pöörlemises, asjad juhtuvad, sul on kaks valikut. Kas toimuvat suunata ja olla oma elu peremees või tõsta käed ja öelda, et ma ei suuda enam! Kogu võti seisneb energias, mis on igapäevaseks toimimiseks eluliselt oluline.

See hommik täidab kindlasti su ootused, kui:

  • otsid sisemist rahu
  • tahad enda elu paremini kontrollida
  • soovid paremini konflikte lahendada
  • oled valmis harjutama teadlikkust

Koolitusel on palju praktilisi harjutusi ja saad õpitut kohe oma argipäevas kasutama hakata!

Teadlikkus ja enesejuhtimine oskus on uks sisemise tervise ning heaolu juurde, mis annavad sulle energiat, et tunda rõõmu igast päevast olenemata katsumustes, mis sinu teele tulevad.

Koolituse tutvustust saate vaadata siit:

 
Kes on Anil Chandwani?

Anil juhendas oma esimese ettevõtjatele suunatud koolituse “Self manage-ment for CEOs and business leaders” (Ettevõtja Enesejuhtimine) 2003 aastal ja alates sellest ajast on ta juhendanud üle 100 koolituse ning töötanud sadade inimestega individuaalselt üle kogu maailma sh USA, Hiina, Venemaa, Vi-etnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides. Tema koolitustel osalejad on nii keskastmejuhid kui ka tippjuhid, kes soovivad õppida tehnikaid, et olla veel edukamad nii oma töös kui ka eraelus. Mis teevad tema oskused nii unikaalseks on tema kogemus ülieduka suurettevõtete juhina, kes on rajanud ja maha müünud mitmeid edukaid ettevõtteid Ameerikas ning saavutas suurima edu tuues Mindfulness tehnikad ja meditatsiooni oma igapäevaellu. Elusündmused ja sisemine otsing pööras tema kire sisemise teaduse suunas. Alates 1994 on Anil veetnud palju aega õppides terve, harmoonilise ja intelli-gentse elustiili põhikomponente, milleks on Meditatsioon ja Teadlikkus (Mindfulness, Meditation and Awareness). Ta on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas. Rohkem kui 24 aastat kogemust meditatsiooni õpetajana ja ettevõtjana on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada kuidas läbi mediteerimise saab kasvatada edukust ning luua väga hea majanduslik kindlustatus. Tema mitmekülgne taust ja kogemused mediteerimisel ning ettevõtluses võimaldab tal aidata ja nõustada inimesi iseenda avastamise rännakul, mis aitab saada sügavama arusaama teemadest mis on hetkel aktuaalsed ja millega silmitsi seistakse.

Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades ma õpetustest kombineerida erinevaid praktikaid, arvestades igat indiviidi, gruppi või seanssi, mida ta pakub.

Anil on omandanud põhjalikud teadmised ning omab vastavaid sertifikaate järgnevatel aladel:

  • NLP (Neuro-Linguistic Programming),
  • Kliiniline hüpnoos,
  • Hingamistehnikad,
  • Mindfulness tehnikad,
  • Osho aktiivsed meditatsioonitehnikad.

Ta on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas.

“See oli nii tugev päev täis imesid ning sõnumeid minu jaoks ning palju minna laskmisi…Ma olen nii tänulik selle eest…”Elham “Õppisin mitmeid võimsaid vahendeid, et muuta negatiivseid mustreid oma mõistuses” Pashyo

“Ma ei ole kunagi saanud niivõrd põhjalikku arusaama meditatsioonist kui ma sain täna Anililt!” John

Anili LinkedIn profiil https://www.linkedin.com/in/anil-chandwani-9230b634/

Hinnainfo:
Koolituse hind on 40 eurot.

NB! Juhul, kui soovite koolituse arvet ettevõttele,
siis märkige ettevõtte info registreerumisel lahtrisse “Kommentaar/Comment”

Koolitus toimub:

TAO Keskus

Rotermanni 2, Tallinn

Kestus: 9.00-13:00

Lisainfo koolituse ja ootuste kohta:
Urmas Kamdron
telefon: 5080023
e-post: info@dreamtraining.com

Registreeru

Broneeringud on suletud

2018-04-25T20:47:09+00:0027.04.2018|