Müügikoolitus: “Samm suurepäraste tulemusteni!”

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 27/09/2017
09:00 - 16:30

Location
Bliss konverentsikeskuses

Categories


TOIMUNUD KOOLITUSED:

MÜÜGIKOOLITUS: “SAMM SUUREPÄRASTE TULEMUSTENI!”

Hea müügihuviline!
Oled valinud oma tulevikuteeks müügimaailma rajad? Valdkonna, millest sõltub kõikide ettevõtete käekäik ja edu. Tervitan sind ja sinu soovi õppida ja saada paremaks. See on parim otsus, mille teinud oled. Kutsun sind kaasa teekonnale ja soovin sulle kaasa anda mõned tarkused!

Kellele koolitus mõeldud on?
Koolitus on mõeldud inimestele, kes on otsustanud saada suurepäraseks müügimaailmas. Soovivad olla oma töös efektiivsemad ja saavutada tulemusi kiiremini. Olen koostanud koolituspäeva sisu nii, et igast moodulist saab osaleja kohe vajalikke tööriistu igapäevatööks. Päev tervikuna annab suurepärase sissejuhatuse müügimaailma.

Koolitus selgitab, mis on vaja tulevasel müügihail enda jaoks läbi mõelda. Kuidas tegevusi planeerida ja eesmärke seada. Kuidas väikesed sammud aitavad teil paremini müüa. Millised on vajalikud oskused ja kuidas arengus karisid vältida.

Müügikoolituse sisu:

 • Sissejuhatus
  Minu lugu ja õppetunnid viimasel 15 aastal. Miks on müügiinimese elu kõige ägedam? Leiad endale kindlasti paar uut sõpra!
 • Müüja kriitilised kompetentsid
  Mida peaks müügiinimene teadma ja oskama aastal 2017. Mis on kriitilised oskused ja mida partneritelt tellida. Miks sulle neid oskusi vaja on ja kuidas neid omandada.
 • Hirmud
  Hirm on kõige suurem takistus sinu ja sinu soovitud tuleviku vahel. Kuidas hirmust üle saada ja milliseid nõkse selleks kasutada.
 • Väärtus
  Mis on sinu toote või teenuse väärtus kliendile? Kuidas väärtust ära tunda ja kuidas seda kliendile välja tuua.
 • Kliendi poole pöördumine
  Kes istub sinu laua teises otsas? Kuidas ostuinimesed müüjaid näevad? Mis on kahe rolli mõtlemise erinevused ja sarnasused? Aasta 2017 kasutatavad lähenemised.
 • Hind
  Igal tootel ja teenusel on hind. Tihti tundub see hind kliendile kallis. Miks see nii on ja kuidas vastuväidetega tegeleda.
 • 5 kasulikku müügitehnikat
  Räägin nendest tehnikatest, mida mina igapäevaselt kasutan ja miks ma seda teen.
 • Miks jääb müük tihti lõpetamata?
  Kas oled tundnud tunnet, et elevant on toas, aga keegi ei julge tema poole vaadata? See juhtub iga kord, kui emotsioonilaine läheb üle müüjale raha maksmiseks. Sekkub ratsionaalne mõtlemine…
 • Enesemotivatsioon
  Motivatsioon vs. inspiratsioon. Rutiin ja sellega toime tulemine. Inimesed sinu ümber ja nende mõju sinule ja sinu tulemustele.

Ajakava:

9:00-10-30 moodul 1
10:30-11:00 paus
11:00-12:00 moodul 2
12:00-13:00 paus
13:00-14:30 moodul 3
14:30-15:00 paus
15:00-16:00 moodul 3

Koolitaja tutvustus: 

urmas_kamdron_dream_training

Koolituse viib läbi ettevõtja ja koolitaja Urmas Kamdron. Urmas on väga värvika minevikuga praktik, kes on viimased 15 aastat kogunud kogemusi nii müügi- kui ka turundusmaastikul. Ta on töötanud nii suur- kui väikeettevõtetes ning omab kogemusi väga erinevate valdkondade toodete müügis ja turunduses. Olgu tegemist autotööstuse, IT, ehituse või tootmisettevõttega.  Urmase sõnul on kõigis neis mängureeglid ikka samad. Müügitiim on kõige emotsionaalsem osa igast ettevõttest. Tihti ei oska ettevõtte juhid müügitiimi aidata. Nad sooviksid anda müügiinimestele kogu oma motivatsiooni, aga kahjuks nii see ei toimi. Kui müügitiim ei tööta, siis võib ka ülejäänud personali koju saata. Samas ei tohi unustada, et ettevõtte müügi eest vastutavad tegelikult kõik ettevõtte töötajad.

Hinnainfo:
Koolituse hind on 110 eurot.
Hind sisaldab käibemaksu.

Mitme osaleja registreerimisel samast ettevõttest kehtivad lisasoodustused.
Vormi täites palume sellest teada anda lahtris “Lisainfo”.

Loomulikult kehtib raha tagasi garantii!
Kui oled algaja müüja ja tunned pärast koolitust, et õpitu ei olnud sinu jaoks uus ja huvitav, siis maksan sinu osalustasu tagasi.

Koolitus toimub:
Bliss konverentsikeskuses
Mustamäe tee 17, Tallinn 10616
Ruumis: Teadlikkus
Kestus: 9.00-16:00

Lisainfo ja küsimused:
telefon: 5080023
e-post: info@dreamtraining.com

Registeerumiseks palume täita järgnevad väljad:
NB! Juhul, kui soovite koolituse arvet ettevõttele,
siis märkige ettevõtte info registreerumisel lahtrisse “Kommentaar/Comment”

Registreeru

Broneeringud on suletud

2018-01-21T15:26:03+00:0027.09.2017|